Državno prvenstvo

Državno prvenstvo je namenjeno samo povabljenim tekmovalcem, ki se na ta turnir uvrstijo z dobrimi igrami preko celotnega leta. Zmagovalci posamičnih kategorij na državnem prvenstvu se proglasijo za državne prvake v tej kategoriji in imajo pravico zastopati Slovenijo na World championship turnirju, ki ga organizira ITSF. Turnir se odigra v drugi polovici koledarskega leta, septembra ali oktobra.

 

Napovednik za državno prvenstvo:

 

Državni prvaki preteklih let:

Državni prvaki 2021

Ženske posamično:
1. Eva Kogelnik (PikNog)
2. Tjaša Kogovšek (Blisk)
3. Marijana Sabolič (Udarni Val)

Ženske dvojice:
1. Petra Hvala, Tjaša Kogovšek (Udarni Val, Blisk)
2. Eva Kogelnik, Tamara Vilim (PikNog)
3. Petra Oak in Živa Kocijan

Ženske classic dvojice:
1. Eva Kogelnik, Tamara Vilim (PikNog)
2. Petra Hvala, Tjaša Kogovšek (Udarni Val, Blisk)
3. Petra Oak in Živa Kocijan

Moški posamično:
1. Leon Kogelnik (PikNog)
2. David Potrbin (Foos Kru)
3. Matej Vidergar (Bela Tema)

Moške dvojice:
1. Matej Vidergar, Dejan Kocjančič (Bela Tema)
2. Leon Kogelnik, Jože Kremzer (PikNog)
3. Rok Šoštarič, Matevž Jeras (Blisk)

Moške classic dvojice:
1. Leon Kogelnik, Jože Kremzer (PikNog)
2. Matej Vidergar, Dejan Kocjančič (Bela Tema)
3. Simon Zorman, Erik Sabolič (Udarni Val)

Junior posamično:
1. Živa Kocijan
2. Etsey Taras Bahlen Dogbatsey
3. Atsu Dorian Bahlen Dogbatsey

Junior dvojice:
1. Etsey Taras Bahlen Dogbatsey, Atsu Dorian Bahlen Dogbatsey
2. Živa Kocija, Luka Sabolič

Mešane dvojice:
1. Matevž Jeras, Tjaša Kogovšek (Blisk)
2. Leon Kogelnik, Eva Kogelnik (PikNog)
3. Marijana Sabolič, Erik Sabolič (Udarni Val)

Državni prvaki 2020

Državno prvenstvo žal ni bilo izpeljano zaradi COVID pandemije.

Državni prvaki 2019

Ženske posamično:
1. Tjaša Kogovšek (Blisk)
2. Petra Hvala (Udarni Val)
3. Adriana Tatai (Bela Tema)

Ženske dvojice:
1. Marjan Sabolič, Tamara Vilim (Udarni Val, PikNog)
2. Petra Hvala, Tjaša Kogovšek (Udarni Val, Blisk)
3. Adriana Tatai, Melita Mavrič (Bela Tema, Črn Plamen)

Moški posamično:
1. Leon Kogelnik (PikNog)
2. Simon Zorman (Udarni Val)
3. Tomaž Čoha (Črn Plamen)

Moške dvojice:
1. Rok Šoštarič, Matevž Jeras (Blisk)
2. Matej Vidergar, Dejan Kocjančič (Bela Tema)
3. Leon Kogelnik, Jože Kremzer (PikNog)

Junior posamično:
1. Etsey Taras Bahlen Dogbatsey (Črn Plamen)
2. Živa Kocijan (Črn Plamen)
3. Atsu Dorian Bahlen Dogbatsey (Črn Plamen)

Junior dvojice:
1. Etsey Taras Bahlen Dogbatsey, Atsu Dorian Bahlen Dogbatsey (Črn Plamen)
2. Erik Vidergar, Luka Sabolič (Udarni Val)
3. Urša Zorman, Špela Zorman (Udarni Val)

Mešane dvojice:
1. Leon Kogelnik, Eva Kogelnik (PikNog)
2. Petra Hvala, Simon Zorman (Udarni Val)
3. Matevž Jeras, Tjaša Kogovšek (Blisk)

Vsi rezultati

Državni prvaki 2018

Ženske posamično:
1. Eva Kogelnik (Piknog)
2. Tjaša Kogovšek (Udarni Val)
3. Adriana Tatai (Blisk)

Ženske dvojice:
1. Petra Hvala, Tjaša Kogovšek (Udarni Val, Blisk)
2. Marijana Sabolič, Eva Kogelnik (Udarni Val, PikNog)
3. Adriana Tatai, Melita Mavrič (Bela Tema, Črn Plamen)

Moški posamično:
1. Leon Kogelnik (PikNog)
2. Simon Zorman (Udarni Val)
3. Matevž Jeras (Blisk)

Moške dvojice:
1. Rok Šoštarič, Matevž Jeras (Blisk)
2. Boštjan Toman, Leon Kogelnik (Blisk, PikNog)
3. Tomaž Čoha, Simon Zorman (Črn Plamen, Udarni Val)

Junior posamično:
1. Urša Zorman (Udarni Val)
2. Luka Sabolič (Udarni Val)
3. Špela Zorman (Udarni Val)

Mešane dvojice:
1. Simon Zorman, Petra Hvala (Udarni Val)
2. Marjana Sabolič, Erik Sabolič (Udarni val)
3. Eva Kogelnik, Leon Kogelnik (Piknog)


Senior posamično:
1. Jožef Kremzer (PikNog)
2. Andrej Štih (PikNog)
3. Dimitrij Vremec

Vsi rezultati

Državni prvaki 2017

Ženske posamično:
1. Tamara Kotnik (Piknog)
2. Petra Hvala (Udarni Val)
3. Tjaša Kogovšek (Blisk)

Ženske dvojice:
1. Petra Hvala, Tjaša Kogovšek (Udarni Val, Blisk)
2. Tamara Kotnik, Tamara Gerdej (Piknog, Udarni Val)
3. Saša Vilič, Patricia Pantelič (Splavar, PikNog)

Moški posamično:
1. Leon Kogelnik (PikNog)
2. David Potrbin (Splavar)
3. Simon Zorman (Udarni val)

Moške dvojice:
1. Leon Kogelnik, Boštjan Toman (Piknog, Blisk)
2. Matej Vidergar, Dejan Kocjančič (Bela Tema)
3. Matevž Jeras, Rok Šoštarič (Blisk)

Junior posamično:
1. Mihael Tatai Grabar (Bela Tema)
2. Urša Zorman (Udarni Val)
3. Špela Zorman (Udarni Val)



Mešane dvojice:
1. Simon Zorman, Petra Hvala (Udarni Val)
2. Tamara Gerdej, Matej Vidergar (Udarni val, Bela tema)
3. Tamara Kotnik, Leon Kogelnik (Piknog)

KLUBSKO:
1. Blisk
2. Bela Tema
3. Piknog

Speedball:
1. Boštjan Toman, Leon Kogelnik (Blisk, PikNog)
2. Matej Vidergar, Dejan Kocjančič (Bela Tema)

3. David Potrbin, Tadej Breznik (Splavar)

Classic dvojice:
1. Boštjan Toman, Leon Kogelnik (Blisk, PikNog)
2. Matevž Jeras, Rok Šoštarič (Blisk)

3. Matej Vidergar, Dejan Kocjančič (Bela Tema)

Vsi rezultati

Državni prvaki 2016

Ženske posamično:
1. Jana Rožac (Bela tema)
2. Petra Hvala (Udarni Val)
3. Patricia Pantelič (PikNog)

Ženske dvojice:
1. Jana Rožac, Petra Hvala (Bela tema/Udarni val)
2. Tamara Kotnik, Eva Kogelnik (PikNog)
3. Saša Vilič, Patricia Pantelič (Splavar, PikNog)

Moški posamično:
1. Matevž Jeras (Blisk)
2. Simon Zorman (Udarni Val)
3. Leon Kogelnik (PikNog)

Moške dvojice:
1. David Potrbin, Tadej Breznik (Splavar)
2. Matevž Jeras, Rok Šoštarič (Blisk)
3. Leon Kogelnik, Boštjan Toman (PikNog, Blisk)

Junior posamično:
1. Jan Gosteničnik
2. Mladen Kostič

Mešane dvojice:
1. Simon Zorman, Petra Hvala (Udarni Val)
2. David Potrbin, Saša Vilič (Splavar)
3. Jana Rožac, Rok Slokar (Bela Tema, Črn Plamen)

KLUBSKO:
1. Bela tema
2. PikNog
3. Blisk

Speedball:
1. David Potrbin, Tadej Breznik (Splavar)
2. Leon Kogelnik, Bostjan Toman (PikNog, Blisk)

3. Rok Slokar, Jana Rožac (Črn Plamen, Bela Tema)

Classic dvojice:
1. Boštjan Toman, Leon Kogelnik (Blisk, PikNog)
2. David Potrbin, Tadej Breznik (Splavar)

3. Matevž Jeras, Rok Šoštarič (Blisk)

Vsi rezultati

Državni prvaki 2015

Senior posamično:
1. Jožef Kremzer (PikNog)
2. Andrej Štih (PikNog)

Ženske posamično:
1. Jana Rožac (Bela tema)
2. Marijana Sabolić (Udarni Val)
3. Maja Zurc (Udarni Val)

Ženske dvojice:
1. Jana Rožac, Tjaša Kogovšek (Bela tema/Blisk)
2. Tamara Gerdej, Marijana Sabolič (Udarni Val)
3. Maja Zurc, Petra Hvala (Udarni Val)

Moški posamično:
1. Boštjan Toman (Blisk)
2. David Potrbin (Splavar)
3. Rok Šoštarič (Blisk)

Moške dvojice:
1. Matej Vidergar, David Presl (Bela Tema)
2. David Potrbin, Tadej Breznik (Splavar)
3. Simon Zorman, Franci Bizjak (Udarni Val)

Junior posamično:
1. Eva Kogelnik (PikNog)
2. Zan Rupnik
3. Jan Bevk


Mešane dvojice:
1. Maja Zurc, Franci Bizjak (Udarni Val)
2. Erik Sabolič, Marijana Sabolič (Udarni Val)
3. Jana Rožac, Rok Slokar (Bela Tema)

KLUBSKO:
1. Blisk
2. Udarni Val
3. Bela Tema

2-ball DYP:

1. Jože Kremzer, Jozef Kremzer (PikNog)
2. Ivan Stepišnik, Rok Šoštarič (PikNog, Blisk)
3. Emil Štirn, Luka Trdin (Blisk)

Vsi rezultati

Državni prvaki 2014

Senior posamično:
1. Andrej Štih (PikNog)
2. Jožef Kremzer (PikNog)

Ženske dvojice:
1. Jana Rožac, Marijana Sabolič (Bela Tema, Udarni Val)
2. Tjaša Kogovšek, Petra Hvala (Blisk, Udarni Val)
3. Patricia Pantelič, Leja Skalički (PikNog)


Moški posamično:
1. Simon Zorman (Udarni Val)
2. David Potrbin (Splavar)
3. Luka Ržek (Udarni Val)

Ženske posamično:
1. Jana Rožac (Bela Tema)
2. Marijana Sabolič (Udarni Val)
3. Petra Hvala (Udarni Val)


Moške dvojice:
1. Matej Vidergar, David Presl (Bela Tema)
2. Simon Zorman, Roman Klopčič (Udarni val/Blisk)
3. Matevž Jeras, Rok Šoštarič (Blisk)

KLUBSKO:
1. Udarni val
2. Blisk
3. PikNog
4. Bela Tema

Žrebane dvojice:

1. Adrijan Kobold, David Krajnc (PikNog)
2. Leon Kogelnik, Patricia Pantelič (PikNog)
3. Luka Ržek, Ivan Stepišnik (Udarni val, PikNog)

2-ball:

1. Rok Slokar, Tomaž Čoha (Bela tema, Črn plamen)
2. Matevž Jeras, Bostjan Toman (Blisk)
3. Ivan Stepišnik, Franci Bizjak (PikNog, Udarni val)

 

Vsi rezultati

Državni prvaki 2013

Junior posamično:
1. Roman Klopčič (Blisk)
2. Davide Cankar (Bela tema)
3. Marko Stupar (Blisk)

Senior posamično:
1. Jožef Kremzer (Pik nog)
2. Andrej Štih (Pik nog)

Ženske posamično:
1. Jana Rožac (Bela tema)
2. Tjaši Kogovšek (Blisk)
3. Marijana Sabolič (Udarni val)

Moški posamično:
1. Simon Zorman (Udarni val)
2. Luka Ržek (Udarni val)
3. Erik Sabolič (Udarni val)

Ženske dvojice:
1. Jana Rožac, Marijana Sabolič (Bela tema/Udarni val)
2. Tjaši Kogovšek, Petra Hvala (Blisk)

Moške dvojice:
1. Simon Zorman, Erik Sabolič (Udarni val)
2. David Potrbin, Tadej Breznik (Splavar)
3. Matevž Jeras, Rok Šoštarič (Blisk)

KLUBSKO:
1. Udarni val
2. Blisk
3.-4. Bela tema
3.-4. Pik Nog
5. Črn plamen

Vsi rezultati

Državni prvaki 2012

Junior posamično:

1. Aleks Laginja (Bela tema)
2. Tilen Vrbnjak (Piknog)
3. Erik Istenič (Udarni val)

Senior posamično:
1. Jožef Kremzer (Pik nog)
2. Andrej Štih (Pik nog)

Ženske posamično:
1. Jana Rožac (Bela tema)
2. Marijana Sabolič (Udarni val)
3. Tjaši Kogovšek (Blisk)

Moški posamično:
1. Simon Zorman (Udarni val)
2. Erik Sabolič (Udarni val)
3. David Potrbin (Udarni val)

Moške dvojice:
1. David Potrbin, Tadej Breznik (Splavar)
2. Simon Zorman, Erik Sabolič (Udarni val)
3. Matej Vidergar, David Presl (Bela tema)

KLUBSKO:
1. Blisk

Vsi rezultati

Državni prvaki 2011

Odprto posamično
1. Erik Sabolič (Udarni val)
2. Simon Zorman (Udarni val)
3. Matej Vidergar (Bela tema)

Odprto dvojice:

1. Rok Šoštarič, Matevž Jeras (Blisk)
2. Franci Bizjak, Boštjan Toman (Blisk)
3. Matej Vidergar, David Presl (Bela tema)

Ženske posamično:

1. Jana Rožac (Bela tema)
2. Tamara Gerdej (Udarni val)
3. Tjaša Kogovšek (Bela tema)

Ženske dvojice:
1. Jana Rožac, Tamara Gerdej (Bela tema / Udarni val)
2. Tjaša Kogovšek, Maja Šumrada (Bela tema)

Junior posamično:

1. Tjaša Kogovšek (Bela tema)
2. Erik Istenič (Udarni val)

Klubsko:

1. Bela tema
2. Blisk
3. Udarni val
3. Splavar
5. 5R

Vsi rezultati

Državni prvaki 2010

Odprto posamično:
1. Simon Zorman (Udarni val)
2. David Potrbin (Bela tema)
3. Franci Bizjak (Udarni val)

Ženske posamično:
1. Jana Rožac (Bela tema)
2. Adriana Tatai (Bela tema)
3. Ines Križman (Blisk)

Junior posamično:
1. Roman Klopčič (Blisk)
2. Maja Zurc (Udarni val)

Odprto dvojice:
1. Tadej Breznik, Dušan Muhič (Splavar)
2. Boštjan Toman, Roman Klopčič (Blisk)
3. Simon Zorman, Franci Bizjak (Udarni val)

Ženske dvojice:
1. Ines Križman, Petra Prusnik (Blisk)
2. Katja Mikoš, Marijana Luketič (Udarni val/Bela tema)
3. Jana Rožac, Maja Zurc (Bela tema/Udarni val)

Klubsko:
1. Udarni val
2. Bela tema
3. Splavar
4. Blisk
5. 5R

Vsi rezultati

 

Državni prvaki 2009

Open Singles: 
1. mesto Erik Sabolič (Udarni val) 
2. mesto Simon Zorman (Udarni val) 
3. mesto Roman Klopčič (Blisk) 

Women’s Singles: 

1. mesto Adriana Tatai (Bela tema) 
2. mesto Maja Zurc (Udarni val) 
3. mesto Jana Rožac (Bela tema) 

Junior Singles: 
1. mesto Roman Klopčič (Blisk) 
2. mesto Maja Zurc (Udarni Val) 

Open Doubles: 
1. mesto Erik Sabolič & Luka Ržek (Udarni val) 
2. mesto Boštjan Toman & Roman Klopčič (Blisk) 
3. mesto Dušan Muhič & Tadej Breznik (Splavar) 

Women’s Doubles: 
1. mesto Tamara Gerdej & Maja Zurc (Udarni Val) 
2. mesto Adriana Tatai & Jana Rožac (Bela tema) 
3. mesto Katja Mikoš & Petra Prusnik (Bela tema)

Državni prvaki 2008

Junior Singles: Tomaž Škof (Tornado) 
Woman Singles: Jana Rožac (Bela tema) 
Woman Doubles:Tamara Gerdej, Maja Zurc (Udarni val) 
Open Singles: Simon Zorman (Udarni val) 
Open Doubles: Tadej Breznik, Dušan Muhič (Tornado)

Državni prvaki 2007

posamično: Simon Zorman (DNN Udarni val) 
dvojice: Tadej Breznik, Dušan Muhič (DNN Tornado) 
ženske: Adriana Tatai (ŠKD Bela tema) 
junior: Luka Ržek (DNN Udarni val)