Državno prvenstvo

Državno prvenstvo je namenjeno samo povabljenim tekmovalcem, ki se na ta turnir uvrstijo z dobrimi igrami preko celotnega leta. Zmagovalci posamičnih kategorij na državnem prvenstvu se proglasijo za državne prvake v tej kategoriji in imajo pravico zastopati Slovenijo na World championship turnirju, ki ga organizira ITSF. Turnir se odigra v drugi polovici koledarskega leta, septembra ali oktobra.

 

Napovednik za državno prvenstvo:

 

Državni prvaki preteklih let:

Državni prvaki 2018

Ženske posamično:
1. Eva Kogelnik (Piknog)
2. Tjaša Kogovšek (Udarni Val)
3. Adriana Tatai (Blisk)

Ženske dvojice:
1. Petra Hvala, Tjaša Kogovšek (Udarni Val, Blisk)
2. Marijana Sabolič, Eva Kogelnik (Udarni Val, PikNog)
3. Adriana Tatai, Melita Mavrič (Bela Tema, Črn Plamen)

Moški posamično:
1. Leon Kogelnik (PikNog)
2. Simon Zorman (Udarni Val)
3. Matevž Jeras (Blisk)

Moške dvojice:
1. Rok Šoštarič, Matevž Jeras (Blisk)
2. Boštjan Toman, Leon Kogelnik (Blisk, PikNog)
3. Tomaž Čoha, Simon Zorman (Črn Plamen, Udarni Val)

Junior posamično:
1. Urša Zorman (Udarni Val)
2. Luka Sabolič (Udarni Val)
3. Špela Zorman (Udarni Val)

Mešane dvojice:
1. Simon Zorman, Petra Hvala (Udarni Val)
2. Marjana Sabolič, Erik Sabolič (Udarni val)
3. Eva Kogelnik, Leon Kogelnik (Piknog)


Senior posamično:
1. Jožef Kremzer (PikNog)
2. Andrej Štih (PikNog)
3. Dimitrij Vremec

Vsi rezultati

Državni prvaki 2017

Ženske posamično:
1. Tamara Kotnik (Piknog)
2. Petra Hvala (Udarni Val)
3. Tjaša Kogovšek (Blisk)

Ženske dvojice:
1. Petra Hvala, Tjaša Kogovšek (Udarni Val, Blisk)
2. Tamara Kotnik, Tamara Gerdej (Piknog, Udarni Val)
3. Saša Vilič, Patricia Pantelič (Splavar, PikNog)

Moški posamično:
1. Leon Kogelnik (PikNog)
2. David Potrbin (Splavar)
3. Simon Zorman (Udarni val)

Moške dvojice:
1. Leon Kogelnik, Boštjan Toman (Piknog, Blisk)
2. Matej Vidergar, Dejan Kocjančič (Bela Tema)
3. Matevž Jeras, Rok Šoštarič (Blisk)

Junior posamično:
1. Mihael Tatai Grabar (Bela Tema)
2. Urša Zorman (Udarni Val)
3. Špela Zorman (Udarni Val)



Mešane dvojice:
1. Simon Zorman, Petra Hvala (Udarni Val)
2. Tamara Gerdej, Matej Vidergar (Udarni val, Bela tema)
3. Tamara Kotnik, Leon Kogelnik (Piknog)

KLUBSKO:
1. Blisk
2. Bela Tema
3. Piknog

Speedball:
1. Boštjan Toman, Leon Kogelnik (Blisk, PikNog)
2. Matej Vidergar, Dejan Kocjančič (Bela Tema)

3. David Potrbin, Tadej Breznik (Splavar)

Classic dvojice:
1. Boštjan Toman, Leon Kogelnik (Blisk, PikNog)
2. Matevž Jeras, Rok Šoštarič (Blisk)

3. Matej Vidergar, Dejan Kocjančič (Bela Tema)

Vsi rezultati

Državni prvaki 2016

Ženske posamično:
1. Jana Rožac (Bela tema)
2. Petra Hvala (Udarni Val)
3. Patricia Pantelič (PikNog)

Ženske dvojice:
1. Jana Rožac, Petra Hvala (Bela tema/Udarni val)
2. Tamara Kotnik, Eva Kogelnik (PikNog)
3. Saša Vilič, Patricia Pantelič (Splavar, PikNog)

Moški posamično:
1. Matevž Jeras (Blisk)
2. Simon Zorman (Udarni Val)
3. Leon Kogelnik (PikNog)

Moške dvojice:
1. David Potrbin, Tadej Breznik (Splavar)
2. Matevž Jeras, Rok Šoštarič (Blisk)
3. Leon Kogelnik, Boštjan Toman (PikNog, Blisk)

Junior posamično:
1. Jan Gosteničnik
2. Mladen Kostič

Mešane dvojice:
1. Simon Zorman, Petra Hvala (Udarni Val)
2. David Potrbin, Saša Vilič (Splavar)
3. Jana Rožac, Rok Slokar (Bela Tema, Črn Plamen)

KLUBSKO:
1. Bela tema
2. PikNog
3. Blisk

Speedball:
1. David Potrbin, Tadej Breznik (Splavar)
2. Leon Kogelnik, Bostjan Toman (PikNog, Blisk)

3. Rok Slokar, Jana Rožac (Črn Plamen, Bela Tema)

Classic dvojice:
1. Boštjan Toman, Leon Kogelnik (Blisk, PikNog)
2. David Potrbin, Tadej Breznik (Splavar)

3. Matevž Jeras, Rok Šoštarič (Blisk)

Vsi rezultati

Državni prvaki 2015

Senior posamično:
1. Jožef Kremzer (PikNog)
2. Andrej Štih (PikNog)

Ženske posamično:
1. Jana Rožac (Bela tema)
2. Marijana Sabolić (Udarni Val)
3. Maja Zurc (Udarni Val)

Ženske dvojice:
1. Jana Rožac, Tjaša Kogovšek (Bela tema/Blisk)
2. Tamara Gerdej, Marijana Sabolič (Udarni Val)
3. Maja Zurc, Petra Hvala (Udarni Val)

Moški posamično:
1. Boštjan Toman (Blisk)
2. David Potrbin (Splavar)
3. Rok Šoštarič (Blisk)

Moške dvojice:
1. Matej Vidergar, David Presl (Bela Tema)
2. David Potrbin, Tadej Breznik (Splavar)
3. Simon Zorman, Franci Bizjak (Udarni Val)

Junior posamično:
1. Eva Kogelnik (PikNog)
2. Zan Rupnik
3. Jan Bevk


Mešane dvojice:
1. Maja Zurc, Franci Bizjak (Udarni Val)
2. Erik Sabolič, Marijana Sabolič (Udarni Val)
3. Jana Rožac, Rok Slokar (Bela Tema)

KLUBSKO:
1. Blisk
2. Udarni Val
3. Bela Tema

2-ball DYP:

1. Jože Kremzer, Jozef Kremzer (PikNog)
2. Ivan Stepišnik, Rok Šoštarič (PikNog, Blisk)
3. Emil Štirn, Luka Trdin (Blisk)

Vsi rezultati

Državni prvaki 2014

Senior posamično:
1. Andrej Štih (PikNog)
2. Jožef Kremzer (PikNog)

Ženske dvojice:
1. Jana Rožac, Marijana Sabolič (Bela Tema, Udarni Val)
2. Tjaša Kogovšek, Petra Hvala (Blisk, Udarni Val)
3. Patricia Pantelič, Leja Skalički (PikNog)


Moški posamično:
1. Simon Zorman (Udarni Val)
2. David Potrbin (Splavar)
3. Luka Ržek (Udarni Val)

Ženske posamično:
1. Jana Rožac (Bela Tema)
2. Marijana Sabolič (Udarni Val)
3. Petra Hvala (Udarni Val)


Moške dvojice:
1. Matej Vidergar, David Presl (Bela Tema)
2. Simon Zorman, Roman Klopčič (Udarni val/Blisk)
3. Matevž Jeras, Rok Šoštarič (Blisk)

KLUBSKO:
1. Udarni val
2. Blisk
3. PikNog
4. Bela Tema

Žrebane dvojice:

1. Adrijan Kobold, David Krajnc (PikNog)
2. Leon Kogelnik, Patricia Pantelič (PikNog)
3. Luka Ržek, Ivan Stepišnik (Udarni val, PikNog)

2-ball:

1. Rok Slokar, Tomaž Čoha (Bela tema, Črn plamen)
2. Matevž Jeras, Bostjan Toman (Blisk)
3. Ivan Stepišnik, Franci Bizjak (PikNog, Udarni val)

 

Vsi rezultati

Državni prvaki 2013

Junior posamično:
1. Roman Klopčič (Blisk)
2. Davide Cankar (Bela tema)
3. Marko Stupar (Blisk)

Senior posamično:
1. Jožef Kremzer (Pik nog)
2. Andrej Štih (Pik nog)

Ženske posamično:
1. Jana Rožac (Bela tema)
2. Tjaši Kogovšek (Blisk)
3. Marijana Sabolič (Udarni val)

Moški posamično:
1. Simon Zorman (Udarni val)
2. Luka Ržek (Udarni val)
3. Erik Sabolič (Udarni val)

Ženske dvojice:
1. Jana Rožac, Marijana Sabolič (Bela tema/Udarni val)
2. Tjaši Kogovšek, Petra Hvala (Blisk)

Moške dvojice:
1. Simon Zorman, Erik Sabolič (Udarni val)
2. David Potrbin, Tadej Breznik (Splavar)
3. Matevž Jeras, Rok Šoštarič (Blisk)

KLUBSKO:
1. Udarni val
2. Blisk
3.-4. Bela tema
3.-4. Pik Nog
5. Črn plamen

Vsi rezultati

Državni prvaki 2012

Junior posamično:

1. Aleks Laginja (Bela tema)
2. Tilen Vrbnjak (Piknog)
3. Erik Istenič (Udarni val)

Senior posamično:
1. Jožef Kremzer (Pik nog)
2. Andrej Štih (Pik nog)

Ženske posamično:
1. Jana Rožac (Bela tema)
2. Marijana Sabolič (Udarni val)
3. Tjaši Kogovšek (Blisk)

Moški posamično:
1. Simon Zorman (Udarni val)
2. Erik Sabolič (Udarni val)
3. David Potrbin (Udarni val)

Moške dvojice:
1. David Potrbin, Tadej Breznik (Splavar)
2. Simon Zorman, Erik Sabolič (Udarni val)
3. Matej Vidergar, David Presl (Bela tema)

KLUBSKO:
1. Blisk

Vsi rezultati

Državni prvaki 2011

Odprto posamično
1. Erik Sabolič (Udarni val)
2. Simon Zorman (Udarni val)
3. Matej Vidergar (Bela tema)

Odprto dvojice:

1. Rok Šoštarič, Matevž Jeras (Blisk)
2. Franci Bizjak, Boštjan Toman (Blisk)
3. Matej Vidergar, David Presl (Bela tema)

Ženske posamično:

1. Jana Rožac (Bela tema)
2. Tamara Gerdej (Udarni val)
3. Tjaša Kogovšek (Bela tema)

Ženske dvojice:
1. Jana Rožac, Tamara Gerdej (Bela tema / Udarni val)
2. Tjaša Kogovšek, Maja Šumrada (Bela tema)

Junior posamično:

1. Tjaša Kogovšek (Bela tema)
2. Erik Istenič (Udarni val)

Klubsko:

1. Bela tema
2. Blisk
3. Udarni val
3. Splavar
5. 5R

Vsi rezultati

Državni prvaki 2010

Odprto posamično:
1. Simon Zorman (Udarni val)
2. David Potrbin (Bela tema)
3. Franci Bizjak (Udarni val)

Ženske posamično:
1. Jana Rožac (Bela tema)
2. Adriana Tatai (Bela tema)
3. Ines Križman (Blisk)

Junior posamično:
1. Roman Klopčič (Blisk)
2. Maja Zurc (Udarni val)

Odprto dvojice:
1. Tadej Breznik, Dušan Muhič (Splavar)
2. Boštjan Toman, Roman Klopčič (Blisk)
3. Simon Zorman, Franci Bizjak (Udarni val)

Ženske dvojice:
1. Ines Križman, Petra Prusnik (Blisk)
2. Katja Mikoš, Marijana Luketič (Udarni val/Bela tema)
3. Jana Rožac, Maja Zurc (Bela tema/Udarni val)

Klubsko:
1. Udarni val
2. Bela tema
3. Splavar
4. Blisk
5. 5R

Vsi rezultati

 

Državni prvaki 2009

Open Singles: 
1. mesto Erik Sabolič (Udarni val) 
2. mesto Simon Zorman (Udarni val) 
3. mesto Roman Klopčič (Blisk) 

Women’s Singles: 

1. mesto Adriana Tatai (Bela tema) 
2. mesto Maja Zurc (Udarni val) 
3. mesto Jana Rožac (Bela tema) 

Junior Singles: 
1. mesto Roman Klopčič (Blisk) 
2. mesto Maja Zurc (Udarni Val) 

Open Doubles: 
1. mesto Erik Sabolič & Luka Ržek (Udarni val) 
2. mesto Boštjan Toman & Roman Klopčič (Blisk) 
3. mesto Dušan Muhič & Tadej Breznik (Splavar) 

Women’s Doubles: 
1. mesto Tamara Gerdej & Maja Zurc (Udarni Val) 
2. mesto Adriana Tatai & Jana Rožac (Bela tema) 
3. mesto Katja Mikoš & Petra Prusnik (Bela tema)

Državni prvaki 2008

Junior Singles: Tomaž Škof (Tornado) 
Woman Singles: Jana Rožac (Bela tema) 
Woman Doubles:Tamara Gerdej, Maja Zurc (Udarni val) 
Open Singles: Simon Zorman (Udarni val) 
Open Doubles: Tadej Breznik, Dušan Muhič (Tornado)

Državni prvaki 2007

posamično: Simon Zorman (DNN Udarni val) 
dvojice: Tadej Breznik, Dušan Muhič (DNN Tornado) 
ženske: Adriana Tatai (ŠKD Bela tema) 
junior: Luka Ržek (DNN Udarni val)